BETA
Mądry przed szkodą

[Konkurs] Spotkanie flotowe

Uwaga Kierowcy

20 października w Warszawie podczas konferencji „Flotowe spotkania handlowe” będzie można usłyszeć między innymi, jak nie stracić na kupnie samochodu do przedsiębiorstwa, taniej serwisować pojazdy, o skutkach wprowadzenia nowych przepisów związanych z prywatnym użytkowaniem aut służbowych, sposobach na kierowców chcących oszukać firmę czy też szansach na dodatkowe finanse przeznaczone na program bezpiecznej floty. Mamy dla naszych Czytelników bezpłatne zaproszenia na tę imprezę.

Spotkanie odbędzie się 20 października w Hotelu Airport Novotel przy ul. 1 sierpnia 1 w Warszawie, w godzinach 9:30-16. Wśród prelegentów menedżerowie Lotte Wedel, Glenmark, Providenta, Kancelarii Ożóg Tomczykowski, Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy. Podczas każdej prelekcji przewidywana jest możliwość zadawania pytań.

Po zakończeniu prezentacji prelegenci oraz menedżerowie kilkunastu firm (między innymi Aquanet, Bristol Myers Squibb, BSH, Cembrit, Cursor, Dąbrowskie Wodociągi Spółka, Konsalnet, Stella Pack, Sto, Welcome Aiport Services) przy specjalnych stolikach będą czekali na pytania od uczestników, którzy dowiedzą się, jak inni radzą sobie z zarządzaniem autami. Warto dodać, że część ekspertów wywodzi się z sektora MŚP. Sesja networkingowa stanowi również okazję dla firm zajmujących się sprzedażą produktów i usług flotowych, by bezpośrednio móc złożyć swoją ofertę. Także przedstawiciele kancelarii chętnie podzielą się swoją wiedzą, oczywiście za darmo. Kilka słów poświęconych zostanie kartom ratowniczym. Goście zostaną ugoszczeni smacznym lunchem. Bliższe informacje o spotkaniu na www.fab.com.pl.

Mamy dla naszych Czytelników dwie podwójne wejściówki od organizatora, którym jest FlotaAutoBiznes. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać maila na adres tomek.czarnecki@fab.com.pl ze swoim imieniem, nazwiskiem i nazwą przedsiębiorstwa, w którym pracuje Czytelnik, z dopiskiem w tytule „Konkurs UwagaKierowcy”. Kto pierwszy, ten lepszy.


Ładowanie
Uwaga Kierowcy