BETA
Mądry przed szkodą

Publikuj

Publikuj swoje artykuły w

uwagakierowcy-logo-white-2
Zostań współautorem naszego portalu!

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia nowego portalu poświęconego bezpieczeństwu drogowemu:

  • psychologów transportu,
  • psychologów zajmujących się stresem i koncentracją,
  • trenerów uważności,
  • instruktorów jazdy,
  • instruktorów doskonalenia techniki jazdy,
  • przedstawicieli instytucji zajmujących się BRD (m.in. NGO, ODTJ, WORD oraz firm).

Ideą serwisu jest połączenie ekspertów i organizacji działających na rzecz bezpieczeństwa drogowego, dzielenie się naszą wiedzą z kierowcami, dialog i dyskusje inicjujące nowe działania. Publikowanie w serwisie jest nieodpłatne i odbywa się po prostym procesie rejestracji.

Dla najbardziej aktywnych autorów przewidziana została przestrzeń reklamowa na stronie, natomiast autorzy, którzy opublikowali minimum jeden artykuł, znajdą się w katalogu – a później wyszukiwarce – ekspertów, co umożliwi klientom bezpośredni kontakt.

Jeśli leży Ci na sercu bezpieczeństwo kierowców, masz w zanadrzu nieopublikowane dotąd teksty* lub wiedzę, którą chciał(a)byś się dzielić albo po prostu chcesz wypromować swoje usługi – poczuj się, jak u siebie. Możesz opublikować jednorazowo lub zostać z nami na dłużej. Zapraszamy!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@uwagakierowcy.pl.

* mile widziane wszystkie merytoryczne teksty: artykuły, felietony, newsy, zapowiedzi i relacje z wydarzeń itp.

Zarejestruj się:

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Zendriving z siedzibą w Warszawie, ul. Stepińska 13 Dane osobowe przetwarzane są w związku z realizacją Państwa zamówienia oraz w celach marketingowych i promocyjnych Administratora Danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej odmowa ich podania w ramach składanego zamówienia uniemożliwi jego realizację. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania w każdym czasie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres: okres 5 lat liczonych od dnia pierwszego stycznia następującego po dacie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i promocyjnych Administratora Danych, bądź w związku z subskrypcją Newslettera do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zadań, oraz współorganizatorzy i podmioty wspierające działania Fundacji. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
* Pole wymagane

Ładowanie