BETA
Mądry przed szkodą

Symulator nauki jazdy

Avatar

W 2014 roku na polskim rynku pojawił się rodzimy symulator nauki jazdy wyposażony w dedykowane oprogramowanie służące do nauki przepisów ruchu drogowego.

Założeniem twórców urządzenia było usprawnienie pracy szkół jazdy i instruktorów poprzez stworzenie możliwości nauki „teorii” w warunkach odzwierciedlających prawdziwą jazdę samochodem, ale bezpiecznych oraz przyciągnięcie do szkół jazdy większej liczby kursantów.

Kilkugodzinny trening na symulatorze pozwala im zapoznać się z podstawami prowadzenia samochodu i przepisami ruchu drogowego oraz zminimalizować stres przed pierwszą prawdziwą jazdą.

Podstawowe oprogramowanie zawiera szereg tras w mieście i poza nim oraz trening na placu manewrowym z wirtualnym instruktorem lub w trybie swobodnym. Jest też wyposażone w tryb egzaminów, w którym kursant może sprawdzić swoją wiedzę.

Zaletami symulatora jest jakość wykonania, ergonomia i łatwość obsługi, w tym również aktualizacji oprogramowania po każdej zmianie w prawie o ruchu drogowym. Solidna stalowa konstrukcja oraz wymienne podzespoły sprawiają, że urządzenie może służyć szkole wiele lat.

Każdy symulator budowany jest w porozumieniu z zamawiającym, co pozwala na personalizację jego oprogramowania i konstrukcji. Na symulatory udzielana jest pełna 2-letnia gwarancja, a ich twórcy zapewniają także późniejszy serwis urządzeń na terenie całego kraju.

 


  Avatar
  http://www.symulatorjazdy.pl

  Zapraszamy do zakupu polskiego profesjonalnego Symulatora Nauki Jazdy. Zapewniamy dowóz oraz późniejszy serwis na terenie całego kraju. Na symulator udzielamy pełnej 2 letniej gwarancji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, gwarantujemy, że nasz symulator przycągnie klientów oraz zapewni przewagę nad konkuręcją. www.symulatorjazdy.pl tel 537777666 biuro@symulatorjazdy.pl

   Ładowanie
   Uwaga Kierowcy