BETA
Mądry przed szkodą

X Konkurs Partner BRD

Uwaga Kierowcy

Już po raz 10 Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego ogłasza konkurs na najlepszych popularyzatorów bezpieczeństwa drogowego w Polsce. Na terenie całego kraju poszukujemy osób, firm, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i mediów, które swoim ponadprzeciętnym zaangażowaniem przyczyniają się do tego, aby z roku na rok na naszych drogach było coraz bezpieczniej.

Pomysł na konkurs narodził się w roku 2010. Jego ideą jest promowanie i uhonorowanie osób i inicjatyw, które są podejmowane w różnych zakątkach Polski, a które dotyczą podnoszenia bezpieczeństwa drogowego. Zgłoszenia do nagrody przyjmowane są w pięciu kategoriach: osoba, media, firma, organizacja pozarządowa i instytucja publiczna.

Nagrody dla liderów działań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego zostaną wręczone podczas uroczystej, jubileuszowej X Gali 22 listopada 2019 roku w Warszawie. Organizator konkursu Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, powołało Kapitułę Nagrody, którą w tym roku tworzą przedstawiciele: Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytutu Transportu Samochodowego, Polskiego Czerwonego Krzyża, Automobilklubu Polski, Banku Światowego, Zarząd Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego.

Zgłoszenia kandydatur przyjmowane są do 04 listopada 2019 r. Można przesyłać je pocztą elektroniczną na adres: agata.gajos@pbd.org.pl.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu w załączeniu i na stronie www.pbd.org.pl


Ładowanie